Vaikštinėdami po Vilniaus senamiestį, kuris yra UNESCO pasaulinio paveldo dalis, Jūs nesunkiai rasite nediduką, bet jaukų “Stiklių” viešbutį. Senas restauruotas 2 aukštų barokinio plano namas su išlikusiais gotikinio mūro elementais stovi pačioje senamiesčio širdyje- prekybinėje žydų kvartalo gatvėje (Gaono g.7), ties kuria susibėga kelios siauros senamiesčio gatvelės.
Architektūros paminklu laikomas namas yra tik už keleto žingsnių nuo Vilniaus universiteto, vieno seniausių Rytų Europoje, Prezidentūros rūmų, Senosios Rotušės bei daugybės bažnyčių, muziejų, restoranų ir suvenyrų parduotuvių.
Pavadinimą viešbutis gavo iš Stiklių gatvelės, o ši tokį pavadinimą turi dar iš XV-XVI a., kuomet čia gyveno ir dirbo amatininkai, o stiklo pūtėjai šioje gatvėje šalia dirbtuvių turėjo mažas parduotuvėles. XVII a. namą perėmė Katalikų bažnyčia, kuri nuomojo butus amatininkams ir turtingiems pirkliams. Tuomet buvo pristatytas dar vienas korpusas, įrengti bravoras ir karčema. Nuomininkai keitėsi kas 3-5 metus. Jie savaip tvarkė ir remontavo pastatą. Po kiekvienos rekonstrukcijos atsirasdavo vis naujų patalpų. Namas kentėjo nuo dažnų gaisrų, o per kazokų siautėjimą XVII a. viduryje sudegė kai kurios medinės konstrukcijos. XIX a. suformuota vidinio kiemo atvira antrojo aukšto galerija.
1992-1995 m. pastatą rekonstravo Stiklių bendrovė. Naujieji šeimininkai ypatingą dėmesį skyrė gatvės fasadų architektūrinių elementų: XVI a. portalo, arkų, langų, vitrinų restauravimui, rūsio karčemos atkūrimui. Po vidiniu kiemeliu iškastame rūsyje įrengta restorano virtuvė. Pagal architekto Audriaus Ambraso projektą namas buvo pritaikytas viešbučiui, restoranui, alinei, vyno rūsiui. Interjerą kūrė dizainerė Ann Toulous iš Prancūzijos. Mažas – 44 kambarių ir apartamentų – rafinuotai įrengtas viešbutėlis Vilniaus senamiesčio centre tapo panašus į prancūzišką pilaitę.