Emilija LATĖNAITĖ ir DUETTISSIMO: ”Kai labai norisi gyventi, bet nežinai kaip”

Emilija LATĖNAITĖ ir DUETTISSIMO: ”Kai labai norisi gyventi, bet nežinai kaip”

EMILIJA LATĖNAITĖ IR „DUETTISSIMO“
„KAI LABAI NORISI GYVENTI, BET NEŽINAI KAIP“
 Atlikėjai:
EMILIJA LATĖNAITĖ – tekstas, režisūra ir keturi vaidinami personažai;
„DUETTISSIMO“: GLEB PYŠNIAK (violončelė) IR DALIA DĖDINSKAITĖ (smuikas)
 
Monospektaklyje „Kai labai norisi gyventi, bet nežinai kaip” aktorė Emilija Latėnaitė įkūnija  keturis skirtingų epochų, šalių ir socialinių sluoksnių personažus, ieškančius savasties. Jų situacijos atskleidžia, kad laikai keičiasi, tačiau svarbiausi klausimai, kylantys žmogui, išlieka tie patys.
Spektaklyje Tarquinio Merulos, Alessandro Stradella ir savo muziką griežia žymusis „Duettissimo“ – violončelininkas Gleb Pyšniak ir smuikininkė Dalia Dėdinskaitė. 
 
„Tai šviesus spektaklis apie kito ilgesį ir susitikimą su savimi. Apie akimirkas, kai labai norisi gyventi, tačiau nežinai kaip. Noriu, ne nustebinti efektais ar forma, o sukurti jautrumu virpančią atmosferą vaidybos ir gyvo garso galia, kad kiekvienas žiūrovas galėtų susitikti su seniai matytu savimi, jausti ir mėgautis.
 
Pirminiai personažai buvo sukurti pagal realius istorinius personažus, bet po to norėjau, kad tai liktų tik man – kaip įkvėpimo šaltinis. Nes neturiu tikslo atkurti tikslią istorinę dokumentiką ir ją perteikti. Istorija man yra būdas, įrankis suvokti, kad tu tik kontinuumo dalelė. Lengva pasimesti, galvoti, kad esu tik aš. Prieš mane buvo daug, ir po manęs, reikia padaryti, kad liktų labai daug… Apie tai yra istorija. Kas yra žmogus be istorijos? Su istorija kiekvienas turime skirtingą asmeninį santykį, kaip su Dievu, dėl to ir Jo temos ten bus…“ – kalba aktorė E. Latėnaitė

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 15min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: senjorams, studentams, neįgaliesiems
DAUGIAU