Paskola įgyvendina sprendimą Naujus metus sutikti kitaip!

Paskola įgyvendina sprendimą Naujus metus sutikti kitaip!

Likus mėnesiui iki Naujųjų metų, daugelis ima svarstyti, kur ir kaip juos sutikti, kad šventė taptų nepamirštama, o įspūdžiai įsimintų ilgam. Vienas populiarių sprendimų – Naujųjų metų sutikimas užsienio šalyse, kurios garsėja įspūdingais fejerverkais ir vizualiniais šou, palydinčiais besibaigiančius metus. Paskolų banko specialistai pastebi, kad vis daugiau žmonių, norėdami išvykti į tolimą kelionę ir neturėdami reikiamo santaupų kiekio, pateikia paraiškas paskolas gauti. Vartojimo paskola suteikia galimybę ne tik išvykti į keliones, bet ir įsigyti didesnius pirkinius kaip buitinė technika, kompiuteriai, mobilieji telefonai, apmokėti gydymo išlaidas, mokslus, įvairius kursus ir pan. Kelionės visuomet tampa puikiu pasirinkimu norintiems pailsėti nuo kasdienės rutinos, darbų, pasisemti įspūdžių ir atsipalaiduoti. Taigi, kokiose šalyse Naujieji metai yra sutinkami ypač triukšmingai ir efektingai, o į renginio vietą atvyksta tūkstantinės žmonių minios?

 

Viena tolimiausių nuo Lietuvos šalių, tačiau ypač patraukli turistinė vieta – Australija. Nusprendus čia pasitikti Naujus metus tikrai nenusivilsite, kadangi Sidnėjaus mieste dangų nušviečiantys fejerverkai laikomi vienais įspūdingiausių pasaulyje, o išvysti juos susirenka ne tik vietiniai gyventojai, bet ir miesto svečiai. Tam, kad įspūdingas reginys danguje būtų matomas kuo geriau, kai kurie Sidnėjaus gyventojai geriausias vietas užsiima likus dviem paroms iki Naujųjų metų išvakarių! Taip pat ne ką mažiau įspūdingas fejerverkų šou vyksta Melburne. Kiekvienais metais Naujųjų metų sutikimui miestai skiria kone pusę milijono JAV dolerių, todėl tiek turistų traukos centre – Sidnėjuje, tiek kituose miestuose sutikti Naujų metų susirenka tūkstančiai žmonių. Jeigu Naujųjų metų sutikimui pasirinkote Australiją, bet kuriame didesniame jo mieste nenusivilsite matomu reginiu, o ir įspūdžių turėsite ilgam.

 

Dar vienas įspūdingas Naujų metų sutikimas kasmet įvyksta Japonijoje, Tokijuje. Vidurnaktį dangų nušviečia ne tik šimtai fejerverkų, bet ir pasigirsta visų mieste esančių šventyklų varpų dūžiai. Pasak miesto gyventojų, varpų dūžiai simbolizuoja visų nuodėmių atleidimą tam, kad kiekvienas asmuo Naujus metus pasitiktų naujai, su naujais siekiais, viltimis ir norais.

 

„Times“ aikštė Niujorke – dar viena vieta, kurioje po Kalėdų eglės įžiebimo lapkričio mėnesį susirenka minios žmonių pasitikti Naujus metus. Naujųjų išvakarėse aikštėje koncertuoja žymiausi JAV atlikėjai, muzikos grupės, vyksta įvairūs pasirodymai. Kai iki vidurnakčio lieka vos viena minutė, minia garsiai skaičiuoja likusias sekundes ir su šūksniais pasitinka Naujus metus, kuriuos vainikuoja įspūdingi fejerverkai. Kadangi Niujorkas yra ypač didelis miestas su 8,5 milijonų gyventojų, galite tik įsivaizduoti, koks jų kiekis nusprendžia pasitikti Naujus metus pačiame miesto centre. Eismą reguliuojanti Niujorko policija rekomenduoja į šį renginį atvykti kuo anksčiau ir ne automobiliu, o viešuoju transportu arba pėsčiomis, nes kitu atveju patekimas į transporto spūstis yra neišvengiamas.

 

Londonas, Dubajus, Tailandas, Islandija – dar vieni miestai ir šalys, garsėjantys nepamirštamu Naujųjų metų sutikimu ir fejerverkų gausa. Tūkstančiai žmonių šiuose miestuose žavisi ne tik dangų nušviečiančiais fejerverkais, bet ir įspūdingomis Kalėdų eglėmis, žybsinčiomis lemputėmis ir kitomis miestą puošiančiomis dekoracijomis. Dubajuje vietiniai gyventojai ir turistai stebėti fejerverkų renkasi prie aukščiausio pastato pasaulyje, o islandai Naujametę naktį degina laužus ir aplink juos šoka, dainuoja. Pasak vietinių gyventojų, ugnis sunaikina visas praėjusių metų bėdas ir negandas. O jei nuspręsite Naujus metus sutikti Tailande, pamirškite kailinius ir paltus, nes čia gruodžio 31-ąją vyrauja vasariška šiluma.

2017 lapkričio 28 d.