Jogos terapija yra sėkmingai naudojama kaip papildoma (o kai kuriais atvejais ir kaip pagrindinė) terapija gydant įvairias ligas. Jogos terapija gali būti naudojama kartu su bet kuriuo kitu gydymo metodu, tiek šiuolaikine medicina, tiek ir akupunktūra, homeopatija, osteopatija ar kitomis holistinio gydymo formomis.
Jogos terapija jau kuris laikas taikoma ligoninėse Indijoje, labai sėkmingai gydant įvairias ligas. Tiek Indijoje, tiek kitose šalyse buvo atlikta nemažai mokslinių tyrimų, patvirtinančių jogos terapijos efektyvumą. Robinas Monro 1983-1984 metais atlikto tyrimą, kurio metu buvo apklausta keletas tūkstančių žmonių, kurių amžius buvo tarp 31 ir 60 metų. Tiriamieji jogos terapiją naudojo terapiniais tikslais ne mažiau nei metus laiko ir ne rečiau kaip 2 kartus per savaitę. Tyrimo metu, apklaustieji subjektyviai įvertino ar jogos terapija padarė teigiamą poveikį jų patiriamų problemų atveju.
Jogos terapija yra viena iš holistinės terapijos rūšių. Mūsų holistinės terapijos kabinete jogos terapija yra pagrindinis gydymo metodas. Šalia jos, esant būtinumui, naudojame ir kitus holistinės terapijos metodus, tokius kaip: ELT (emocinės laisvės technika), gydomoji vizualizacija, autosugestija, dinaminės ir statinės meditacijos technikos, savistabos ir įsisąmoninimo lavinimas ir kt.
Holistinės terapijos kabinetą įkūrėme ir dirbame jame dviese (esame vyras ir žmona). Idėja kilo iš supratimo, kad šiuolaikinio gyvenimo įtampa, nuolatinis stresas, pervargimas, tarpasmeninių santykių sunkumai sukelia žmonėms tiek emocines ir psichologines problemas, tiek ir fizines ligas. Vaistų vartojimas deja problemų neišsprendžia.
Remdamiesi savo žiniomis ir patirtimi galime Jums pasiūlyti būdus kaip atstatyti harmoniją ir sveikatą taikant tiek tradicinius amžių patikrintus metodus, tiek ir šiuolaikines kūno-proto terapijos ir psichoterapijos priemones. Ne kartą įsitikinome šių metodų veiksmingumu.
Gintautas: Baigiau fiziką Vilniaus Universitete. Nežiūrint fizikinio išsilavinimo, pagrindinė domėjimosi kryptis visada buvo sveiko ir harmoningo gyvenimo pasiekimo būdai, bei žmoguje užkoduoto potencialo kūno, proto ir dvasinėse sferose atskleidimas.
Jūratė: Baigiau Vilniaus universiteto klinikinės psichologijos programą ir esu įgijusi psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. Magistro darbo tema – Reumatoidiniu artritų sergančių vyrų skausmo įveikos tyrimas. Šiuo metu mokausi ir gilinuosi į geštalto (iš vok. gestalt) ir C.G. Jungo psichoterapiją.